Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe ERSTAL S.C.
Alicja Ruszczak i Eligiusz Ruszczak
03-808 Warszawa ul. Mińska 18
tel. kom. 502 919 000
tel: (22) 813-88-04, fax: (22) 810-10-09
info@erstal.waw.pl

Depozytory laptopów (komputerów przenośnych) 

   Depozytory laptopów przeznaczone do przechowywania komputerów przenośnych. Model DL5 posiada 5 skrytek. Wymiary: (WxSxG) 580x830x400mm, mogą być zestawiane w większe bloki. Wymiary pojedynczej skrytki to 150x550x400mm. Każda skrytka zamykana jest na klucz (dwa klucze w komplecie). Depozytory wykonane są z blachy stalowej (front 3mm, korpus 1,5mm) standardowo malowanej proszkowo na kolor szary. Na zamówienie możemy wykonać inne rozmiary depozytorów, o większej ilości skrytek lub wymiarach. Depozytory laptopów mogą być wyposażone w system klucza administracyjnego - Master Key.

Depozytor laptopów - komputerów przenośnych

Depozytor laptopów DL5 Depozytory laptopów DL5 Depozytory komputerów przenośnych DL5

Depozytor laptopów DL5


Depozytory laptopów SMART 

   Depozytory laptopów przeznaczone do przechowywania komputerów przenośnych. DL5 SMART posiada 5 skrytek, to nowy bardziej kompaktowy model. Wymiary: (WxSxG) 500x500x350mm, mogą być zestawiane w większe bloki. Opcjonalnie mogą być wyposażone w numerki na drzwiczkach. Każda skrytka zamykana jest na klucz (dwa klucze w komplecie). Depozytory wykonane są z blachy stalowej (front 3mm, korpus 1,5mm) standardowo malowanej proszkowo na kolor szary. Na zamówienie możemy wykonać inne rozmiary depozytorów, o większej ilości skrytek lub wymiarach. Depozytory laptopów mogą być wyposażone w system klucza administracyjnego - Master Key.

Depozytor laptopów DL5 SMART

Depozytor laptopów DL5 SMART Depozytor laptopów DL5 SMART

Depozytor laptopów DL5 SMART


Depozytory laptopów z zamkiem atestowanym 

   Depozytory laptopów z zamkiem atestowanym przeznaczone do przechowywania komputerów przenośnych. DL5A SMART posiada 5 skrytek, to nowy model o jeszcze wyższym poziomie bezpieczeństwa niż standardowe depozytory. Wymiary: (WxSxG) 500x500x350mm, mogą być zestawiane w większe bloki. Opcjonalnie mogą być wyposażone w numerki na drzwiczkach. Każda skrytka zamykana jest na klucz (dwa klucze w komplecie). Depozytory wykonane są z blachy stalowej (front 3mm, korpus 1,5mm) standardowo malowanej proszkowo na kolor szary. Na zamówienie możemy wykonać inne rozmiary depozytorów, o większej ilości skrytek lub wymiarach.

Depozytor laptopów DL5A z zamkiem atestowanym

Depozytor laptopów DL5A z zamkiem atestowanym Depozytor laptopów DL5A z zamkiem atestowanym

Depozytor laptopów DL5A z zamkiem atestowanymPowiązane produkty:
Depozytory kluczy    Szafki na klucze    Pojemniki do plombowania kluczy

Realizujemy również zamówinia detaliczne. Zamównione produkty mogą Państwo odebrać w siedzibie firmy w Warszawie ul. Mińska 18 lub mogą zostać dostarczone firmą kurierską.
statystyka