Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe ERSTAL S.C.
Alicja Ruszczak i Eligiusz Ruszczak
03-808 Warszawa ul. Mińska 18
tel. kom. 502 919 000
tel: (22) 813-88-04, fax: (22) 810-10-09
info@erstal.waw.pl

Plomby kontenerowe i transportowe

   Nowoczesne plomby wykonane z najlepszej jakości materiałów szczególnie zalecane dla transportu. Dzięki swej konstrukcji charakteryzują się wysoką wytrzymałością na zerwanie jak i na różne warunki atmosferyczne.


Plomba kontenerowa (butelkowa)

   Plomby kontenerowe (butelkowe lub boltowe), służą do plombowania środków transportu, kontenerów lub wagonów kolejowych. Na obu częściach posiadają 7-mio cyfrową numerację. Do rozplombowania wymagane jest narzędzie tnące. Prostota założenia oraz ogromna wytrzymałość tworzą idealną plombę dla transportu.


Plomba kontenerowa

Plomba kontenerowa (butelkowa)


Plomba kablowa

   Plomby kablowe, o zmiennej długości, posiadają elastyczną linkę stalową. Kolejną numerację 6-cio cyfrową. Stosowane są do plombowania środków transportu, nawet tam gdzie wymagana jest duża odległość między punktami plombowniczymi. Do usunięcia plomby niezbędne jest użycie narzędzia tnącego.


Plomba kablowa

Plomba kablowa


Plomba paskowa metalowa

Produkt czasowo niedostępny!

   Plomby paskowe metalowe, o stałej długości, charakteryzujące się wysokim stopniem bezpieczeństwa, łączą w sobie zalety plomb paskowych (łatwość stosowania), z zaletami plomb kablowych (wytrzymałość). Numeracja 6-cio cyfrowa. Do usunięcia plomby wymagane jest narzędzie tnące. Długość operacyjna to 17cm.


Plomba paskowa metalowa

Plomby paskowe metalowePowiązane produkty:
Plomby paskowe plastikowe    Plomby oowiane    

Realizujemy również zamówinia detaliczne. Zamównione produkty mogą Państwo odebrać w siedzibie firmy w Warszawie ul. Mińska 18 lub mogą zostać dostarczone firmą kurierską.
statystyka