Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe ERSTAL S.C.
Alicja Ruszczak i Eligiusz Ruszczak
03-808 Warszawa ul. Mińska 18
tel. kom. 502 919 000
tel: (22) 813-88-04, fax: (22) 810-10-09
info@erstal.waw.pl

Plomby ołowiane 

   Plomby ołowiane (nazywane również ołowiowe) wykonane z najbardziej plastycznego (najbardziej miękkiego ołowiu rafinowanego). Plomby ołowiane są tradycyjnym, najtańszym i modelowym sposobem plombowania, do którego staramy się zbliżyć produkując plomby plastikowe, plomby paskowe, czy plomby naklejane VOID.

plomby ołowiane

Plomby ołowiane


   Plomby ołowiane oferujemy w czterech rozmiarach: 8 - średnica krążka 8mm - służy do plombowania urządzeń pomiarowych np. liczników wody, liczników energii, środków transportu np. samochodów naczep, plandek celnych i kontenerów, a także pomieszczeń, szaf itp. Plomby te zaciska się przy pomocy plombownicy na drucie plombowniczym lub na żyłce plombowniczej.
   Plomba ołowiana rozmiar 10 - średnica krążka 10mm - służy podobnie jak wyżej opisana plomba 8 do zabezpieczania urządzeń pomiarowych, środków transportu, pomieszczeń i magazynów przy użyciu plombownicy, drutu plombowniczego lub żyłki plombowniczej. Jej zaletą jest wygoda użytkowania, a w szczególności o ok. 40% większe pole, na którym odciskana jest indywidualna cecha plombownicy.
   Plomby ołowiane rozmiar 12 i 14 o średnicy krążka odpowiednio 12 i 14mm mają podobne zastosowanie jak powyższe plomby, służą do plombowania urządzeń pomiarowych, środków transportu, a w szczególności wagonów kolejowych, kontenerów oraz pomieszczeń w różnych warunkach atmosferycznych, są szeroko stosowane przez banki, urzędy pocztowe do plombowania przesyłek w przypadkach gdzie zamiast drutu plombowniczego lub żyłki plombowniczej stosuje się sznurek, szpagat, oraz nić. Polecamy ten wypróbowany przez wieki wyrób i sposób plombowania.Powiązane produkty:
Drut plombowniczy    Plomby plastikowe    Plombownice

Realizujemy również zamówinia detaliczne. Zamównione produkty mogą Państwo odebrać w siedzibie firmy w Warszawie ul. Mińska 18 lub mogą zostać dostarczone firmą kurierską.
statystyka