Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe ERSTAL S.C.
Alicja Ruszczak i Eligiusz Ruszczak
03-808 Warszawa ul. Mińska 18
tel. kom. 502 919 000
tel: (22) 813-88-04, fax: (22) 810-10-09
info@erstal.waw.pl

Plomby zatrzaskowe Granit

   Plomba zatrzaskowa typu Granit jest to uniwersalne jednorazowe zabezpieczenie z indywidualną numeracją. Charakteryzująca się wysokim stopniem bezpieczeństwa, łączy w sobie zalety plomb paskowych (łatwość stosowania), z zaletami plomb ołowianych (nieograniczoną odległość między plombowanymi punktami). Dzięki zastosowaniu unikalnego drutu plombowniczego o średnicy 0,65mm można ją stosować w urządzeniach i licznikach precyzyjnych przewlekając przez otwory o bardzo malej średnicy (nawet poniżej 1mm). Istotną zaletą plomby jest oznakowanie świecące w ultrafiolecie.


plomba zatrzaskowa

Plomba zatrzaskowa Granit


Plomby zatrzaskowe Roto

   Plomba zatrzaskowa Roto jest to uniwersalne jednorazowe zabezpieczenie z podwójną indywidualną numeracją. Charakteryzująca się wysokim stopniem bezpieczeństwa, łączy w sobie zalety plomb paskowych (łatwość stosowania), z zaletami plomb ołowianych (nieograniczoną odległość między plombowanymi punktami). Plomby szczególnie polecane do plombowania liczników i wodomierzy. Dzięki zastosowaniu unikalnego drutu plombowniczego o średnicy 0,65mm można ją stosować w urządzeniach i licznikach precyzyjnych przewlekając przez otwory o bardzo malej średnicy (nawet poniżej 1mm).


plomba zatrzaskowa Roto

Plomba zatrzaskowa Roto


Plomby zatrzaskowe Crystal

   Plomba zatrzaskowa Crystal jest to uniwersalne jednorazowe zabezpieczenie z indywidualną numeracją. Charakteryzująca się wysokim stopniem bezpieczeństwa, łączy w sobie zalety plomb paskowych (łatwość stosowania), z zaletami plomb ołowianych (nieograniczoną odległość między plombowanymi punktami). Dzięki zastosowaniu unikalnego drutu plombowniczego o średnicy 0,65mm można ją stosować w urządzeniach i licznikach precyzyjnych przewlekając przez otwory o bardzo malej średnicy (nawet poniżej 1mm).


plomba zatrzaskowa Crystal

Plomba zatrzaskowa CrystalPowiązane produkty:
Plomby paskowe    Drut plombowniczy    

Realizujemy również zamówinia detaliczne. Zamównione produkty mogą Państwo odebrać w siedzibie firmy w Warszawie ul. Mińska 18 lub mogą zostać dostarczone firmą kurierską.
statystyka