Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe ERSTAL S.C.
Alicja Ruszczak i Eligiusz Ruszczak
03-808 Warszawa ul. Mińska 18
tel. kom. 502 919 000
tel: (22) 813-88-04, fax: (22) 810-10-09
info@erstal.waw.pl

Bezpieczne torebki na klucze  

   Bezpieczne torebki B5 do przechowywania kluczy lub plombownic wykonane są z trwałego materiału zapewniającego wysoką wytrzymałość na przetarcia. Plombowane są plasteliną i referentką. Wyposażone są w okienko informacyjne oraz wygodny pasek ułatwiający przenoszenie lub wysuwanie z szafki do przechowywania torebek. Wymiary (WxSxG) 60x60x180mm. Dzięki swej konstrukcji są niezwykle lekkie, waga tylko 70 gramów. Dostępne są w kolorach: niebieskim i zielonym.

Bezpieczne torebki na klucze

 Bezpieczna torebka na klucze Bezpieczna torebka plombowana plasteliną     Bezpieczne torebki na klucze  Bezpieczna torebka plombowana referentka   Bezpieczna torebka zielona B5  

Bezpieczne torebki na klucze


Teczka pracy plombowana referentką   

   Teczka pracy służy do bezpiecznego przewożenia dokumentów. Wyposażona jest w miseczkę plombowniczą do plombowania plasteliną i referentką oraz w okienko informacyjne. Wymiary WxSxG 30x40x7cm. Z łatwością pomieści ryzę dokumentów formatu A4 lub segregator.


Teczka pracy

Teczka pracy Teczki pracy Plombowana teczka pracy Teczka na dokumenty

Teczka pracy plombowana plasteliną i refernetką


Teczka pracy zamykana na kłódkę szyfrową   

   Teczka pracy służy do bezpiecznego przewożenia dokumentów. Wyposażona jest w zamknięcie pozwalające na założenie kłódki oraz w okienko informacyjne. Wymiary WxSxG 30x40x7cm. Z łatwością pomieści ryzę dokumentów formatu A4 lub segregator.


Teczka pracy na kłódkę szyfrową

Teczka pracy na kłódkę szyfrową Teczka pracy na kłódkę Teczka pracy na kłódkę Teczka pracy na dokumenty

Teczka pracy zamykana na kłódkę szyfrowąPowiązane produkty:
Saszetki do plombowania    Szafka na torebki    Referentki

Realizujemy również zamówinia detaliczne. Zamównione produkty mogą Państwo odebrać w siedzibie firmy w Warszawie ul. Mińska 18 lub mogą zostać dostarczone firmą kurierską.
statystyka