Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe ERSTAL S.C.
Alicja Ruszczak i Eligiusz Ruszczak
03-808 Warszawa ul. Mińska 18
tel. kom. 502 919 000
tel: (22) 813-88-04, fax: (22) 810-10-09
info@erstal.waw.pl

Plombownice

   Plombownica (błędnie nazywana blombownicą) jest to proste ręczne narzędzie służące do zaciskania plomb ołowianych lub plastikowych na drucie plombowniczym, żyłce plombowniczej lub nici plombowniczej. Po zaciśnięciu plomby na jej powierzchniach zostaje trwale wyciśnięta indywidualna cecha wygrawerowana na dwóch przeciwległych kamieniach plombownicy.


Plombownica bankowa (duża)

Plombownica bankowa (duża)


   Plombownica bankowa (duża) to dwuręczna, solidna plombownica. Dzięki zastosowanie dwuprzegubowego przełożenia siły z łatwością można w niej zaciskać plomby o średnicy 12, 14 i 16mm oraz plomby plastikowe typu Notox o średnicy 13mm. Jest powszechnie stosowana w bankach, urzędach pocztowych, na kolei i wielu firmach spedycyjnych. Wykonana ze stali i pokryta ochronna powłoką galwaniczną. Ergonomiczne uchwyty wykonane są z tworzywa sztucznego, w komplecie są dwa wymienne kamienie wykonane ze stali automatowej o średnicy 12mm (na zamówienie dostępny jest również model z kamieniami 14mm). Waga 750g, długość 28cm.

Pobierz specyfikację w formacie pdf Plombownica bankowa

Plombownica kolejowa z datownikiem

Plombownica kolejowa z datownikiem


   Plombownica kolejowa (wagonowa) z datownikiem wykonana jest na bazie plombownicy bankowej. Zastosowano tu datownik, który wyciska na jednej stronie plomby datę zgodnie ze standardami kolejowymi dzień i miesiąc (DD MM), opcjonalnie może być zastosowany numerator pięciocyfrowy. W plombownicy pozostaje jeden wymienny kamień, na którym zazwyczaj jest wygrawerowana cecha stała np.: nazwa firmy lub logo. Plombownica ta przeznaczona jest do zaciskania plomb ołowianych 12, 14 i 16mm.

Pobierz specyfikację w formacie pdf Plombownica kolejowa z datownikiem

Plombownica midi

Plombownica midi, mała i mini


   Plombownica midi to nowość w naszej ofercie, przeznaczona do zaciskania plomb ołowianych o średnicy 8, 10, 12mm oraz plomb plastikowych typu Notox 10, 11 i 12mm. Wykonana ze stali niskowęglowej, pokrytej galwaniczną powłoką ochronną. W komplecie dwa wymienne kamienie wykonane ze stali automatowej (średnica pola każdego z kamieni to 11mm). Waga plombownicy 420g, długość całkowita 20cm. Model dostępny od ręki.

Plombownica mała

Plombownica mała


   Plombownica mała jest to najpopularniejsza od lat konstrukcja, przeznaczona do zaciskania plomb ołowianych o średnicy 8 i 10mm. Wykonana ze stali niskowęglowej, pokrytej galwaniczną powłoką ochronną. W komplecie dwa wymienne kamienie wykonane ze stali automatowej (średnica pola każdego z kamieni to 11mm). Waga plombownicy 350g, długość całkowita 17cm. Model dostępny od ręki.

Pobierz specyfikację w formacie pdf Plombownica mała
Plombownica mini

Plombownica mini


   Plombownica mini jest to najmniejsza konstrukcja, przeznaczona do zaciskania plomb ołowianych o średnicy 8mm. Wykonana ze stali niskowęglowej, pokrytej galwaniczną powłoką ochronną, posiada gumowane rączki. W komplecie dwa wymienne kamienie wykonane ze stali automatowej (średnica pola każdego z kamieni to 10mm). Waga plombownicy 250g, długość całkowita 16,5cm. Model dostępny od ręki.


Powiązane produkty:
Plomby oowiane    Drut plombowniczy    Plomby plastikowe

Realizujemy również zamówinia detaliczne. Zamównione produkty mogą Państwo odebrać w siedzibie firmy w Warszawie ul. Mińska 18 lub mogą zostać dostarczone firmą kurierską.
statystyka