Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe ERSTAL S.C.
Alicja Ruszczak i Eligiusz Ruszczak
03-808 Warszawa ul. Mińska 18
tel. kom. 502 919 000
tel: (22) 813-88-04, fax: (22) 810-10-09
info@erstal.waw.pl

Plomby nie wymagające plombownicy

   Nowoczesne plomby wykonane z najlepszej jakości tworzyw sztucznych, indywidualnie numerowane, łączące wysoki stopień zabezpieczenia z łatwością użytkowania.


Plomby paskowe

   Plomby plastikowe indywidualnie numerowane są doskonałym rozwiązaniem, ponieważ nie wymagają drutu plombowniczego ani plombownicy. Produkowane są w szerokiej gamie kolorów. Zróżnicowana gama długości pozwoli dobrać odpowiednią plombę do zapotrzebowania. Oferujemy następujące modele plomb:

 • L15 (żółte i czerwone) o długości operacyjnej 15cm,
 • L20 (zielone i czerwone) o długości operacyjnej 20cm,
 • L25 (żółte) - koralikowe z plastikowym mechanizmem blokującym o długości operacyjnej 25cm,
 • L30 (czerwone i niebieskie) z metalowym mechanizmem blokującym o długości operacyjnej 30cm,

 • Plomba paskowa L30

  Plomby paskowe L15 żółte Plomby paskowe L15 czerwone Plomby paskowe L20 zielone Plomby paskowe L20 czerwone Plomby paskowe L20 zielone Plomby paskowe L20 czerwone Plomby koralikowe L25 żółte Plomby koralikowe L25 żółte Plomby paskowe L30 Plomby paskowe L30

  Plomby paskowe L30


  Plomby do worków

     Plomby o zmiennej długości są stosowane do plombowania worków kancelaryjnych i ewakuacyjnych. Każda plomba posiada unikalny numer typu litera i siedem cyfr. Po wewnętrznej stronie plomby znajdują się kolce uniemożliwiające zsunięcie jej z zaplombowanego worka. Plomby wyposażone są w element ze stali nierdzewnej uniemożliwiający wysunięcie paska. Na zamówienie dostępne są dodatkowe napisy np. EWAKUACJA.

  Plomby dostępne są w następujących kolorach:

  • zielonym
  • niebieskim
  • czerwonym
  • białym


  Plomby do worków

  Plomby do worków Zielone plomby do workow Niebieskie plomby do workow Czerwone plomby do workow Białe plomby do worków plomby do workow ewakuacja

  Plomby do worków


  Plomby zatrzaskowe Granit

     Plomba zatrzaskowa typu Granit jest to uniwersalne jednorazowe zabezpieczenie z indywidualną numeracją. Charakteryzująca się wysokim stopniem bezpieczeństwa, łączy w sobie zalety plomb paskowych (łatwość stosowania), z zaletami plomb ołowianych (nieograniczoną odległość między plombowanymi punktami). Dzięki zastosowaniu unikalnego drutu plombowniczego o średnicy 0,65mm można ją stosować w urządzeniach i licznikach precyzyjnych przewlekając przez otwory o bardzo malej średnicy (nawet poniżej 1mm). Istotną zaletą plomby jest oznakowanie świecące w ultrafiolecie.


  plomba zatrzaskowa

  Plomba zatrzaskowa Granit


  Plomby zatrzaskowe Roto

     Plomba zatrzaskowa Roto jest to uniwersalne jednorazowe zabezpieczenie z podwójną indywidualną numeracją. Charakteryzująca się wysokim stopniem bezpieczeństwa, łączy w sobie zalety plomb paskowych (łatwość stosowania), z zaletami plomb ołowianych (nieograniczoną odległość między plombowanymi punktami). Plomby szczególnie polecane do plombowania liczników i wodomierzy. Dzięki zastosowaniu unikalnego drutu plombowniczego o średnicy 0,65mm można ją stosować w urządzeniach i licznikach precyzyjnych przewlekając przez otwory o bardzo malej średnicy (nawet poniżej 1mm).


  plomba zatrzaskowa Roto

  Plomba zatrzaskowa Roto


  Plomby zatrzaskowe Crystal

     Plomba zatrzaskowa Crystal jest to uniwersalne jednorazowe zabezpieczenie z indywidualną numeracją. Charakteryzująca się wysokim stopniem bezpieczeństwa, łączy w sobie zalety plomb paskowych (łatwość stosowania), z zaletami plomb ołowianych (nieograniczoną odległość między plombowanymi punktami). Dzięki zastosowaniu unikalnego drutu plombowniczego o średnicy 0,65mm można ją stosować w urządzeniach i licznikach precyzyjnych przewlekając przez otwory o bardzo malej średnicy (nawet poniżej 1mm).


  plomba zatrzaskowa Crystal

  Plomba zatrzaskowa Crystal  Powiązane produkty:
  Plomby do workw        

  Realizujemy również zamówinia detaliczne. Zamównione produkty mogą Państwo odebrać w siedzibie firmy w Warszawie ul. Mińska 18 lub mogą zostać dostarczone firmą kurierską.
statystyka